https://linoit.com/users/popik/canvases/konkursy

 

 

http://www.sp15olsztyn.usr.pl/MATHS/maths_sp15/maths.htm

 

Konkursy przedmiotowe

 

Nowość! Sowa Matematyczna...

więcej na stronie

https://sowa-mat.pl/

 

 

 

Zgłoszenia przyjmują nauczyciele matematyki do 24 stycznia 2014

Breloczek - układanka przestrzenna

Każdy uczestnik Konkursu otrzyma w prezencie
breloczek - układankę przestrzenną!

karta do pobrania

 

 

 

 

2012/2013

 

 
 

 

 

 

 

bullet

OXFORD - TEST MATEMATYKA PLUS      - listopad

bullet

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI  - 

etap szkolny -  

bullet

"Tabliczka mnożenia"

bullet

Kangur  Matematyczny - marzec 

bullet

Dzień Kangura - Turniej Matematyczny  - marzec 

bullet

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS IV i V -

kwiecień 

bullet

SZKOLNY KONKURS SUDOKU  - co miesiąc

bullet

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas I i II

Szkół Podstawowych  - kwiecień 

bullet

KONKURS MATEMATYCZNO - INFORMATYCZNY NA

PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ Z ZAKRESU MATEMATYKI

-  maj 

bullet

TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU

DROGOWEGO - marzec 

bullet

IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego

w języku angielskim i niemieckim - kwiecień

bullet

Międzyszkolny Konkurs "Procentiada" - kwiecień 

bullet

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

 
     

 

bullet

Nazwa konkursu

Szkolny organizator

Termin konkursu

Zasięg

1. Wojewódzki konkurs przedmiotowy z przyrody – etap szkolny

M. Klimczewska

M. Grabowska

15 listopada

klasy VI

2.. Ogólnopolski konkurs ekologiczny EkoPlaneta

M. Klimczewska

M. Grabowska

marzec

klasy IV - VI

3. „Zielono mi” konkurs wiedzy przyrodniczo ekologicznej dla klasy V

M. Grabowska

M. Klimczewska

kwiecień

Konkurs szkolny

4. Konkurs fotograficzny „Podpatrzone w przyrodzie”(konkurs zakończony będzie wystawą najciekawszych prac)

M. Grabowska

M. Klimczewska

maj

Konkurs szkolny

5. Międzyszkolne konkursy przyrodniczo - ekologiczne

M. Klimczewska

M. Grabowska

Zgodnie z ofertami

Klasy IV - VI

 

 

 

 

KONKURSY  SZKOLNE I ROZGRYWKI  

 

 

 

bullet 
bullet

L.p.

Nazwa konkursu

Termin

1.
 

XV Edycja Szkolnej Ligi Mistrzów:
-
  Eliminacje klas III
-
  Eliminacje klas IV

wrzesień

2.

I runda Szkolnej Ligi Mistrzów
Grupa Finałowa

Wrzesień - listopad

3.

Rozgrywki w piłkę siatkową dziewcząt klas IV,V, VI – organizowane przez OSiR

Listopad - marzec

4.

Organizacja zadań konkursowych

Październik  - maj

5.

Rozgrywki w piłkę nożną  klas V, VI – organizowane przez OSiR

Październik - grudzień

6.

II Mikołajkowy turniej o puchar Dyrektora SP 15

Grudzień

7.

Grupa finałowa Szkolnej Ligi Mistrzów

Marzec - maj

8.

Rozgrywki w unihokeja klas V, VI – organizowane przez OSiR

Grudzień - styczeń

9.

Indywidualne Biegi Przełajowe

Wrzesień - październik

10.

Rozgrywki w ramach WOŚP

styczeń

11.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Kwiecień - maj

12.

Wiosenny turniej o puchar Dyrektora SP15

Maj/ czerwiec

13.

Mecz finałowy Szkolnej Ligi Mistrzów

czerwiec

14.

Dzień sportu

15.

Czwórbój lekkoatletyczny

 

 

   

   

Konkursy \ imprezy

Termin realizacji

Odpowiedzialni

bullet

Eliminacje szkolne do konkursu Wojewódzkiego -j. angielski dla   klas VI

Listopad

 

A.Załęska

 

bullet

My town- konkurs plastyczno- językowy-kl.III

Listopad

 

M.Pieluchowska- Mazonik

bullet

My day – konkurs gramatyczno-Językowy dla klas IV

Listopad

 

M.Pieluchowska- Mazonik

bullet

My monster-potwór –konkurs językowo plastyczny dla klas I

Listopad

 

A. Folta

 

bullet

My family- konkurs językowo plastyczny dla  klas I

Grudzień

 

A. Folta

 

bullet

Answer These Questions –konkurs  gramatyczny dla klas V

Grudzień

 

A.Załęska

 

bullet

My pet –konkurs plastyczno-językowy –klasy III i II

Marzec

 

A.Folta

M.Pieluchowska-Mazonik

bullet

Konkurs znajomości słówek –klasy II

 Kwiecień 

A.Folta

 

bullet

Mistrz czasowników

     nieregularnych -dla      klas VI

   Kwiecień         

 

A.Załęska

 

bullet

        Mistrz słówek klas czwartych -klasy IV

Maj

 

M.Pieluchowska-Mazonik

 

 

1.

Szkolny Konkurs Języka Polskiego

(kl. 6)

listopad 2012

2.

Miszmasz językowy (kl. 6)

 

styczeń 2013

3.

Potyczki z językiem polskim (kl. 5)

 

luty 2013

4.

Poranek gawędziarski - konkurs (kl. 4)

 

marzec 2013

5.

Konkursy zewnętrzne 

 

według ofert

 

 

 

bullet

Konkursy wewnętrzne

  1. Tropiciele - Olimpiada umiejętności – dla klas IV, V i VI, konkurs całoroczny

 

 

Konkursy zewnętrzne

  1. Konkurs Historyczny – wg terminarza W – MKO
  2. Inne konkursy w zależności od ofert i zainteresowania uczniów.
 
 

 

 

bullet

 

Szopka wigilijna – rzeźba, instalacja przestrzenna

 

listopad 2012

 

Pocztówka świąteczna – konkurs plastyczny

 

grudzień 2012

 

Wielkanocna pocztówka – konkurs plastyczny

 

marzec 2013

 

Mały artysta – konkurs plastyczny z udziałem uczniów klas 4,6

 

cały rok

 

Konkursy zewnętrzne  / Dni Nauki i Sztuki

 

według ofert/wrzesień

 

 

 

KONKURSY

I IMPREZY

 

 

bulletKonkursy:

„ Najlepszy czytelnik szkoły"


"Najlepiej czytający pierwszoklasista"


Imprezy:


"Pasowanie na czytelnika"


"Obchody Święta Patrona"

 

 

 

 

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

http://matematykainnegowymiaru.pl/projekt.php

 
KONKURS MATEMATYCZNY ONLINE
Serdecznie zapraszamy uczniów do wzięcia udziału
w Konkursie Matematycznym „MMC”
organizowanym przez międzynarodowe szkoły „Meridian”.

zobacz

Zawody Międzynarodowe

http://www.geniuslogicus.eu/pl/

 III EDYCJA 

MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

 MATEMATYCZNEGO 

W JĘZYKU ANGIELSKIM

Serdecznie zapraszamy uczniów klas piątych do udziału w konkursie w V edycji

Ida i Konrad Ertmańscy zajęli I i II miejsce w III edycji

Dyktando Ortograficzne

I  ŚRODOWISKOWE  DYKTANDO ORTOGRAFICZNE

zobacz        dyktando

TYTUŁ  "MISTRZ ORTOGRAFII 2011"

otrzymali:

- Joanna Żylińska - nauczyciel historii SP15 - najlepszy wynik

- Beata Bublewicz - gość specjalny - poseł na Sejm

- Ewa Obudzińska - absolwent

- Małgorzata Helwich - rodzic

- Katarzyna Żuralska - ucz. kl. V b

 

TYTUŁ  "WICEMISTRZ ORTOGRAFII 2011"

otrzymali:

- Sebastian Smoluk - gość specjalny - zastępca dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych

- Katarzyna Sochaczewska - sympatyk szkoły

- Małgorzata Suchowiecka - rodzic

- Tadeusz Helwich - rodzic

- Eugeniusz Suchowiecki - rodzic

- Anna Cimoszkiewicz - rodzic

- Jakub Piłkowski - ucz. kl. VIc

- Anna Górniak - ucz. kl V a

Olsztyńskie Dyktando Ortograficzne - 08.01.2012 r.


Do organizacji Dyktada dołączyło Towarzystwo Miłośników Olsztyna

Dyktando m.in. pisali :

Pan Piotr Grzymowicz -
Prezydent Miasta Olsztyn,


Pani Małgorzata Bogdanowicz - Bartnikowska -
Zastępca Prezydenta Miasta Olsztyn,

                    W sumie około 45 osób.
 

To bardzo sympatyczna zabawa, okazało się, że nawet do zawiłości ortografii można podchodzić z humorem.

Wszechmistrzem Ortografii 2012 został Tadeusz Helwich.

Tytuł Mistrz Ortografii 2012 - I miejsce

 kategoria: gość specjalny, rodzice, uczniowie:

 - prezes Radia Olsztyn Mariusz Bojarowicz

- Darżinow Adam

- Żuralska Katarzyna.

Tytuł WiceMistrz Ortografii 2012 - II miejsce

- prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz

- Helwich Małgorzata

- Szymańska Maria

Tytuł WiceMistrz Ortografii 2012 - III miejsce

- Turulska Katarzyna

- Dzikowska - Dałek Joanna

- Suchowiecki Łukasz

       

Serdecznie zapraszamy do udziału w 2013 r.

 

strona główna