SPORTOWCY

Home HISTORIA SPORTOWCY SUKCESY
Home

 

Home

 

 

Losy wychowanków naszego Klubu:

 

Sebastian Ilczuk (rocznik 90 ) – zawodnik KKS Warmia Olsztyn, 7 meczy w reprezentacji Polski juniorów w piłce nożnej.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Damian Łazicki (rocznik 91) – zawodnik Wisły Płock, 10 meczy w reprezentacji Polski juniorów

Polski w piłce nożnej – 5 strzelonych goli.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Joanna Markiewicz ( rocznik 91 ) – zawodniczka

KKS Olsztyn, 6 meczy w reprezentacji Polski kadetek w koszykówce.

Opiekun w Klubie: mgr Anna Kołodziejczyk.

Uprawiała: czwórbój la., koszykówka.

 

Radosław Gałązka ( rocznik 86 ) - zawodnik

AZS UWM Olsztyn, reprezentant Polski w taekwondo.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

 

Rafał Lenart ( rocznik 86 ) – zawodnik DKS Dobre Miasto – piłka nożna.

Brązowy medalista klubowych mistrzostw Polski

ze Stomilem NAKI Olsztyn w piłce nożnej.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Daniel Rzeczkowski ( rocznik 86 ) – zawodnik

MLKS Motor Lubawa.

Brązowy medalista klubowych mistrzostw Polski

Ze Stomilem NAKI Olsztyn w piłce nożnej.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

 

Jarosław Andrusiewicz ( rocznik 86 ) –

zawodnik AZS UWM Olsztyn – koszykówka.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Hadrian Kamiński ( rocznik 86 ) – zawodnik

Gwardii Olsztyn w judo.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Adam Świdwa ( rocznik 88 ) – zawodnik OKS 1945 Olsztyn. Brązowy medalista halowych mistrzostw Polski w piłce nożnej ze Stomilem Olsztyn – juniorów.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Jacek Piotrowski ( rocznik 88 )   - zawodnik OKS

1945 Olsztyn. Brązowy medalista halowych mistrzostw Polski w piłce nożnej ze Stomilem Olsztyn – juniorów.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna

 

Konrad Grzanowicz ( rocznik 86 ) – zawodnik

KKS Warmia Olsztyn – piłka nożna.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Dominika Bartkowska ( rocznik 90 ) – zawodniczka Volley Warmiss Olsztyn – piłka siatkowa.

Opiekun w Klubie: mgr Anna Kołodziejczyk.

Uprawiała: piłka siatkowa.

 

Patrycja Krawczyk   ( rocznik 90 ) – zawodniczka Volley Warmiss Olsztyn – piłka siatkowa.

Opiekun w Klubie: mgr Anna Kołodziejczyk.

Uprawiała: piłka siatkowa.

 

Mateusz Chyl ( rocznik 90 ) – zawodnik AZS UWM Olsztyn – piłka siatkowa kadetów.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Bartosz Sacharczuk ( rocznik 87 ) – zawodnik

Stomilowcy Olsztyn – piłka nożna.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Rafał Glinka ( rocznik 87 ) – zawodnik Stomilowcy Olsztyn – piłka nożna.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna,

 

Kacprzykowski Paweł ( rocznik 86 ) – zawodnik

Stomilowcy Olsztyn – piłka nożna.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Paulina Volmar ( rocznik 88 ) – zawodniczka

Gwardii Olsztyn – judo.

Opiekun w Klubie: mgr Anna Kołodziejczyk.

Uprawiała: czwórbój la., biegi przełajowe.

 

Jacek Trojga ( rocznik 91 ) – zawodnik Art. Print

Olsztyn – kolarstwo.

Opiekun w Klubie: mgr Agnieszka Czerwińska-

Kozłowska.

Uprawiał:unihokej.

 

Marcin Saczuk ( rocznik 92 ) – zawodnik Art. Print Olsztyn – kolarstwo.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Mateusz Świercz ( rocznik 91 ) – zawodnik

Olsztyńskiego Klubu Kyokusin – karate.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Michał Rytelewski ( rocznik 92 ) – zawodnik

NAKI Olsztyn – piłka nożna.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Bartosz Sobótka ( rocznik 93 ) – zawodnik

NAKI   Olsztyn – piłka nożna.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Radosław Białek ( rocznik 88 ) – zawodnik

Stomilowcy Olsztyn – piłka nożna.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Radosław Syrojć ( rocznik 89 ) – zawodnik Art. Print Olsztyn – kolarstwo.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Jakub Krajewski ( rocznik 92 ) – zawodnik

NAKI Olsztyn – piłka nożna.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Kamil Kępka ( rocznik 89 ) – zawodnik Mewa

Giławy – piłka nożna.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

Krzysztof GOLONKA ( rocznik 89 ) – zawodnik

KKS Warmia Olsztyn- piłka nożna.

Opiekun w Klubie: mgr Henryk Pejchert.

Uprawiał: piłka nożna.

 

STAN   NA   15. IX.2007r.

Osiągnięcia wyżej wymienionych osób były odnotowane przez media ogólnopolskie lub lokalne.