SUKCESY

Home HISTORIA SPORTOWCY SUKCESY
Home

 

Home

 

 

SUKCESY SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ

KUKS „RODŁO”

 

 

 

1997r:

·        Zdobycie Pucharu Radia Olsztyn – stadion

  Warmii (klasy IV)

1998r:

·        I Miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej ( SP 4), (klasyV ).

2000r:

·        IV Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej w Uranii.

Wszystkie nasze reprezentacje wygrały w swoich

Kategoriach wiekowych Klasy I – IV ).

·        Mistrzostwa Olsztyna Szkół Podstawowych klas V – VI. III miejsce.

2001r:

·        XX Turniej „MUNDIAL 2001”- boiska trawiaste.

Drużyny klubowe „RODŁO-SP 15” w kategorii klas

IV oraz VI zajęły – II miejsce,

2002r:

·        II Ogólnopolski Turniej „ Z podwórka na stadion”

Reprezentacja klas IV w Turnieju Miejskim zdobyła II miejsce.

·        V Turniej Mikołajkowy, Reprezentacje klas II – III oraz IV zdobyły I miejsca.

·        XXI Turniej ‘MUNDIAL – 2002”

Zespół klubowy zajął II miejsce.  

 

 

·        Mistrzostwa Olsztyna Szkół Podstawowych

- Reprezentacja Szkoły zdobyła Mistrzostwo!  

 

 

2003r: ( „ZŁOTY ROK KLUBU”)  

 

·       XXII Turniej „MUNDIAL - 2003”

- Zespół klubowy w kategorii klas IV, zajął II miejsce.

Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych

- Turniej Rejonowy – Imiejsce;

- Turniej Regionalny – II miejsce:

- Turniej Barażowy – I miejsce;

Finał Wojewódzki w Nidzicy – I miejsce.

Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej – GŁOGÓW 2003 r

- Reprezentacja Szkoły występowała jako: Olsztyn

zajmując III miejsce w kraju!  

 

 

2004r:

·        XXII Turniej „MUNDIAL- 2004”

    Zespół klubowy klas IV, zajął I miejsce.

·        III miejsce w I Turnieju : „Jaroty Cup”.

 

2005r:

·          Mistrzostwa Olsztyna Szkół Podstawowych klas V-VI

  w piłce nożnej, II miejsce, srebne medale.”URANIA”.

·          I miejsce w Finale Miejskim oraz udział w Turnieju

Wojewódzkim   w Elblągu VII Edycji Ogólnopolskiej

Ligi Coca Cola Cup 2005, klasy V-VI;

·        I miejsce w II Turnieju “Jaroty Cup”, klasyV;

·        II miejsce w   Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej,

klas IV. „URANIA”.

·        VIII miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych klasy V-VI;

 

2006r:

·        V miejsce w Wojewódzkim VIII Edycji Ogólnopolskiej Ligi Coca Cola Cup 2006, klasy V-VI;

·        II miejsce w   Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej,

klas I. „URANIA”.

 

2007r:

·        II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Halowej Piłki

Nożnej, klas V-VI. Org. Gimnazjum Nr 12 w Olsztynie.

 

2008r:

·        Mistrzostwa Olsztyna Szkół Podstawowych klas V-VI

w piłce nożnej, III miejsce , brązowe medale, „URANIA”

 

2009r: 

bullet

Mistrzostwa Olsztyna Szkół Podstawowych "URANIA - 2009" - chłopcy klas V-VI - III miejsce

 

 

 

SUKCESY  SEKCJI  PIŁKI  SIATKOWEJ

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

 

bullet

III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "2" dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

 

bullet

I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "2" dziewcząt

bullet

III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "3" dziewcząt

bullet

II miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju o puchar Prezydenta miasta Olsztyn "2"

bullet

I miejsce w I Rejonie "2" dziewcząt

bullet

I miejsce w Regionie "2" dziewcząt

bullet

III miejsce w Mistrzostwach województwa "2" dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

 

bullet

I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "3" dziewcząt

bullet

II, V miejsca w II Ogólnopolskim Turnieju o puchar Prezydenta miasta Olsztyn "3"

bullet

I miejsce w I Rejonie "3" dziewcząt

bullet

I miejsce w Regionie "3" dziewcząt

bullet

VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Pile

bullet

X miejsce w Ogólnopolskim Turnieju e Toruniu

bullet

III miejsce w Mistrzostwach województwa "3" dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

 

bullet

III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "2" dziewcząt

bullet

III miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "2"

bullet

II miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "3"

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

 

bullet

I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "3" dziewcząt

bullet

I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "4" dziewcząt

bullet

I miejsce w I Rejonie "3" dziewcząt

bullet

III miejsce w Regionie "3" dziewcząt

bullet

I miejsce w I Rejonie "2" dziewcząt

bullet

II miejsce w Regionie "2" dziewcząt

bullet

III miejsce w IV Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "3"

bullet

II miejsce w IV Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "4"

bullet

 

bullet

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

 

bullet

II miejsce w Mistrzostwach Olsztyna "4" dziewcząt

bullet

III miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "4"

bullet

I miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju o puchar Przezydenta miasta Olsztyn "2"

bullet

VIII miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju w Murowanej Goślinie "4"

bullet

IV miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju w Murowanej Goślinie "1"

bullet

 

bullet

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

 

bullet

           Mistrzostwa Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych dziewcząt klas VI - I miejsce

 

 
 

SUKCESY SPORTOWE

 

 

 

 

 

PIŁKA SIATKOWA

 

MISTRZOSTWO OLSZTYNA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 2007/2008

 

 

 

 
 

MISTRZOSTWA OLSZTYNA 2008/09 KLASY V - III MIEJSCE

 

 

MISTRZOSTWA OLSZTYNA 2008/09 KLASY VI - I MIEJSCE

 

 

 

UNIHOKEJ

 

 
 
 

CO O NAS PISZĄ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     
     

 

LOSY NASZYCH SPORTOWCÓW

 

   
   
   

 
 

PIŁKA NOŻNA

 

 
 
 

MISTRZOSTWA  POLSKI - GŁOGÓW - 2003 - III MIEJSCE

 

 

 

 

 

MUNDIAL 2004 - I MIEJSCE

 

 

 
 

 

 

COCA COLA - ELBLĄG - 2004

 

 

 
 
 

 

 

MISTRZOSTWA OLSZTYNA - 2005 - II MIEJSCE

 

 

 
 
 
 

MISTRZOSTWA  OLSZTYNA 2008 - III MIEJSCE

 

 

 

MISTRZOSTWA OLSZTYNA W HALOWE PIŁCE NOŻNEJ 2008/09 - III MIEJSCE

 

 

KATOLICKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "RODŁO"