więcej aktualności...

Dzień Nowych Technologii

w Edukacji

21 marca 2018 r. obchodzimy Dzień Nowych Technologii w Edukacji.

Uczniowie oraz ich rodzice wezmą udział w zajęciach warsztatowych,  grach i zabawach  dotyczących nowoczesnych technologii.

21 marca w naszej szkole odbył się Dzień Nowych Technologii w Edukacji.

W tym dniu uczniowie oraz ich rodzice mogli wziąć udział w zajęciach warsztatowych, lekcjach dotyczących nowoczesnych technologii, które mogą być wsparciem w nauce.

Największą popularność zdobyła aplikacja Quiver Vision, która pozwala ożywić kolorowanki. Każda strona w kolorze ożywa w wyjątkowy sposób, dając artyście natychmiastowe i szczególne poczucie własności i dumy!

Uczniowie zachwycali się również zabawami, w których mogli poszukiwać i skanować kody QR. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszył się Kahoot, który umożliwia tworzenie quizów i ankiet oraz Plickers aplikacja, dzięki której możemy przeprowadzić szybką sondę w klasie lub mały test.