więcej aktualności...

"Maths in English"

W dniu dzisiejszym, 19 czerwca Laureaci Konkursu Międzynarodowego Maths in English z rąk Zastępcy Prezydenta miasta Olsztyna Pana Jarosława Słomy odebrali nagrody i statuetki.

zdjęcia

Dzisiaj, 22 kwietnia odbyła się IX edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego w języku angielskim  dla uczniów klas V szkół podstawowych „Maths in English”. Konkurs ma na celu popularyzację matematyki, języka angielskiego, rozwijanie zainteresowań matematycznych i językowych, a także promowanie uczniów zdolnych. Tego samego dnia o tej samej godzinie w Kaliningradzie te same zadania rozwiązywali ich rówieśnicy. Organizatorami konkursu są: Szkoła Podstawowa nr 15, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie i Gimnazjum nr 22 w Kaliningradzie. Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni z rąk Prezydenta miasta Olsztyna.

W Konkursie uczestniczyło 21 uczniów z 8 szkół : SP2, SP15, SP19, SP22, SP30, SP34, SP Pasym i SP Tylkowo.

Laureaci:

Zakrzewski Piotr SP2 - I miejsce

Puciłowski Franciszek SP30 -  II miejsce

Kitewski Bartosz SP2 - II miejsce

Wiosna Krzysztof  SP34 - III miejsce

Szczepańska Julia SP Pasym - wyróżnienie

więcej wyników...

Zadania

część I   krzyżówka   prezentacja

Komitet organizacyjny konkursu

- pani Zofia Barbara Bogacz - Dyrektor SP15

- pan Zbigniew Gontarz - Dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie