więcej aktualności...

Już dziś zostań wolontariuszem olsztyńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

13 stycznia 2019 roku odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Orkiestra zagra pod hasłem POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Czekamy na Was do 15.12.2018 roku (lub do wyczerpania miejsc)

Aby zostać wolontariuszem:

1. wejdź na stronę wolontariusze.wosp.org.pl
  2. zarejestruj się (jeśli jesteś niepełnoletni/a zarejestrować musi się Twój rodzic/opiekun prawny, a następnie wprowadzić Twoje dane jako wolontariusza) lub zaloguj jeśli byłeś już wolontariuszem w zeszłym roku.
  3. Po zalogowaniu znajdź na liście olsztyński sztab organizowany przez Stowarzyszenie "Wesołe Podwórka" w Olsztynie i zapisz się do sztabu
  4. Wyślij maila na adres: wolontariatwosp@olsztyn.eu podając informacje: z kim i w jakim rejonie zbiórki chciałbyś/chciałabyś chcesz kwestować w czasie 27. Finału WOŚP (patrol może liczyć do 2 osób bez opiekuna). Do wyboru są rejony: 1. Stare Miasto/Ratusz, 2. Imprezy towarzyszące, 3. Okolice kościołów, dworce, szpitale, osiedla.

UWAGA! zgłoszenie się nie jest równoznaczne z przyjęciem zgłoszenia! Poinformujemy Cię po zakończeniu rejestracji o wynikach naboru.

Zgodnie z regulaminem wolontariusza WOŚP jeśli masz mniej niż 16 lat możesz wziąć udział w Finale tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

Zapoznaj się z krótką instrukcją rejestracji przygotowaną przez Fundację WOŚP