więcej aktualności...

Witaj Szkoło!

W Szkole Podstawowej nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie o godzinie 9.30 zabrzmiał pierwszy dzwonek.  Zgromadzonych uczniów, nauczycieli i rodziców, na jeszcze starym boisku, przywitała Pani Dyrektor Zofia Barbara Bogacz. Mamy nadzieję, że do końca roku przy naszej szkole powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe. Pani Dyrektor szczególnie przywitała tych, którzy dopiero wkroczyli w mury szkoły i uczęszczać będą do klas pierwszych, jak i uczniów klas ósmych. Wszystkim życzyła dobrego startu w nowy rok szkolny, udanych spotkań po wakacyjnej przerwie oraz miłego powrotu do szkoły. Rodzicom, by szkoła była przyjaznym miejscem, by tworzona w niej atmosfera sprzyjała osiąganiu przez dzieci dobrych wyników w nauce, dawała im możliwość rozwoju zainteresowań i osobowości.